Opis zabiegu

PRZED ZABIEGIEM MAKIJAŻU PERMANENTNEGO
Makijaż permanentny oczu czy ust potrafi podkreślić wyjątkowość twarzy. Dzięki niemu brwi uzyskają naturalny kolor, a technika włosa da efekt ich zagęszczenia, kreski na powiekach sprawią, że oczy staną się bardziej wyraziste i nabiorą pięknego kształtu, delikatne podkreślenie ust poprzez kontur może je powiększyć i nadać piękny kształt, cieniowanie ust wzmocni ich barwę, wypełnienie ust pigmentem sprawi, że staną się pełniejsze, a mimo to naturalne. Przed zabiegiem wspólnie z klientką określam kształt i linie które będą korygowane oraz dobieram kolor barwnika uwzględniając typ urody, kolorystykę skóry, oczu i włosów.

ZABIEG
Korzystając tylko z wysokiej jakości mineralnych barwników, najnowocześniejszej aparatury i 13 rodzajów modułów higienicznych (igieł) dostosowanych do wrażliwości i typu skóry klientki mają Panie pewność, że wykonana usługa będzie na bardzo wysokim poziomie. Na życzenie klientki stosuję środki znieczulające.

PRZECIWWSKAZANIA
Ciąża, infekcja, łuszczyca, cukrzyca, osoby przyjmujące leki sterydowe, przebyte choroby gałki ocznej, tendencja do stanów zapalnych spojówki, tendencja rodzinna do odwarstwiania siatkówki, niska krzepliwość krwi, spierzchnięte usta.

PO ZABIEGU
Należy pamiętać,że zabarwienie makijażu jest intensywne, nawet przy doborze naturalnych kolorów i w trakcie 4-7 dni miejsce pigmentowane ulega niewielkiemu złuszczeniu. Klientka otrzymuje szczegółowe wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry po mikropigmentacji. Właściwa pielęgnacja po zabiegu ma duży wpływ na osadzenie się barwnika w skórze.